Polonya İngilizce Hazırlık Fiyatları

Polonya ingilizce hazırlık fiyatları

Polonya İngilizce Hazırlık Fiyatları

Polonya İngilizce Hazırlık Fiyatları ile ilgili olarak Polonya’da üniversite eğitiminize başlamanız için lise mezunu olmanız gerekir.  Polonya da yüksek lisans eğitimine başlayabilmek için de lisans mezunu olmanız yeterli ve gereklidir. Polonya’da eğitim alabilmek için Türkiye’de üniversite sınavına girmeniz gerekmez. Eğitim alınan bölüme göre YÖK’ün bir sınav yapma hakkı her zaman vardır. Yurt dışında ilk 1.000 içerisinde yer almayan bir üniversitede eğitim alacak öğrencilerimiz, Türkiye’de üniversite sınavına girip yurt dışında okuyabilirler. İstedikleri bölüme vakıf / devlet, ücretli / ücretsiz bir üniversitede yerleşecek kadar puan almaları durumunda yine denklik başvurularında sorun olmaz. UPC, yurt dışında sadece YÖK’ün tanıdığı uluslararası tanınırlığı olan üniversiteler ile çalışmaktadır. Polonya üniversiteleri, lise eğitimini tamamlamış olan tüm başvuruları kabul etmektedir. Lise diplomanız ve transkrip gibi lise eğitimini tamamlamış her öğrenci Polonya’da üniversite kaydınızı yapabilir. Polonya ingilizce hazırlık fiyatları, speak up polonya veya Polonya dil okulu fiyat hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Ülke olarak Polonya, yüksek öğrenim alanında en fazla öğrenci barındıran Avrupa’da ülkeleri arasındadır. Polonya Milli Eğitim Bakanlığı verilerine göre 2017’de uluslararası öğrencilerin İngiltere, Almanya ve Fransa’dan sonra lisans ve lisansüstü programlarda en fazla tercih ettiği ülkedir. Ülkede 67 binin üzerinde uluslararası öğrenci yaşamaktadır. Her sene 20 bin uluslararası öğrenci Polonya’da lisans ve yüksek lisans eğitimi almaktadır. 200 üzerinde birinci sınıf çalışma alanı olan yüksek öğrenim kurumlarına ev sahipliği yapan şehirde yine Polonya’dır. Polonya’da üniversiteler İngilizce hazırlık eğitimini çok yaygın olarak vermektedirler.

Polonya İngilizce Hazırlık Fiyatları, Polonya dil okulu fiyat, Polonya'da ingilizce hazırlık, Polonya hazırlık fiyatları, speak up polonyaPolonya’da bir yüksek öğrenim kurumuna kabul edilmeniz, aynı zamanda Avrupa’ya davet edildiğiniz manasına gelir. Bilindiği üzere Polonya, Avrupa Birliğinin en faal ülkelerinin başında gelmektedir. Polonya’da üniversite eğitimi veya speak up polonya almanız, sadece Avrupayı keşfedeceğiniz anlamına gelmez, Avrupa’nın yenilikçi ekonomilerini tanımanız için muhteşem fırsatlar sunar. Polonya’da üniversite eğitimi almak sadece fakülte ile yurt binası arasında yaşamak demek değildir. İçerisindeki bulunacağınız sosyal ortam, uluslararası çeşitlilik ve kültürel olanaklar kişisel gelişiminizin vazgeçilmez unsurları arasında olacaktır. Polonya ingilizce hazırlık fiyatları veya Polonya dil okulu fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazımızın başında bahsettiğim gibi, Polonya’da İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilerimizin üniversite başvuru şartlarının başında en az B2 İngilizce dil yeterliliği sertifikası sahibi olması gerekir. İngilizce dil yeterliliği olmayan öğrencilerimiz, Polonya Üniversitelerinde Dil Hazırlık Eğitimi alabileceği gibi, Lisan Dil Okulları ve Speak Up gibi resmi ortaklarımız ile Polonya’nın okulları bünyesinde de alabilirsiniz. İngilizce kurs bitiminde alacağınız sertifika ile üniversite başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş