UPC DANIŞMANLIK

HAKKIMIZDA

Tarihçemiz

UPC Danışmanlık hizmetleri; sizi yabancı bir ülkede size bir başka mahalleye komşuluğa gitmişsiniz hissi verecek…
Bu sıcaklığı ve alâkayı gittiğiniz her ülkede bizzat hissedecek ve tecrübe edeceksiniz.

Dil eğitimidanışmanlıgı  için İstanbulda ofis kurmaya karar verdim  2004 home  ofis olarak işe başladım 1 yıl sonra UKRANYADA   nadya hanımla tanışıp  2005 yılında ukranyanın odessa şehrine  ofis açmaya karar verdik  ilerleyen zamanda zarfında  müşterilerimizin farklı ülkelerde talepleri olunca  2009 yılında GÜNEY AFRİKA nın  cape town şehrinde ALİ beyle tanıştık ve O şehirde yeniden ofis kurduk 1 yıl geçtikten sonra 2010 da POLONYAN;IN WARŞOVA  şehrinde ENES beyle tanışma fırsatımız oldu yine aynı şekilde orayada ofis kurduk 14 yılda büyük 1 aile olduk ben buna AİLE diyorum  siz degerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten onur duyuyoruz istanbulda ben olmak üzere 4 ülkede ofislerimiz mevcut 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz.

UPC Danışmanlık hizmeti sayesinde;

Daha sizler ülkeye gelmeden arzu ettiğiniz Lisan Kurslarına kaydınızı yaptırmakta,Kalmak istediğiniz yeri; yine sizin tercihinize göre ister aile yanında, isterseniz de paylaşmalı yada müstakil mobilyalı evlerde ayarlamakta,Personelimiz tarafından ilgili ülkedeki hava alanından karşılanıp, kendi aracımızla kalacağınız yere yerleştirilip, lisan okuluna da dahi birlikte gitmektedir.Ayrıca, nerede ne yenileceği ve içileceği, nerede hoşça vakit geçirileceği ve nerede alış veriş edileceği konusunda ve şehir hakkında canlı brifing verilmektedir.

0
Yıllık Kurumsallık
0
+
Eğitim ve Danışmanlık
0
Mutlu Müşteri

VİZYONUMUZ

Geleceğe dair fikirlerimiz

Yurt dışı eğitimde verdiğimiz eğitimlerle alanında en saygın, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan öncü bir eğitim şirketi olmak.
Ve bunu sürekli kılmak.

MİSYONUMUZ

Hedeflerimiz

İş gücünü eğitimle birleştirip bilinçli, kendinden emin, kişisel gelişim açıdan alanında en iyi bireyler yetiştirerek, profesyonelleşme sürecinde kuruluşlara ihtiyaç duyduğu eğitimlerle destek vermek.

FİRMA TARİHÇEMİZ

UPC Danışmanlık kilometre taşları

UPC danışmanlık olarak 2004 yılında bu yana sektörde hizmet vermekteyiz. Bu süreçlerde neler yaşadık neler yaptık sizlerle paylaşmak istiyoruz…

2004
Firmamız iş dünyasında yerini aldı.

Istanbul Esenlerde v.s.

2005
İlk kurumsal eğitimimizi verdik.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ad cum eos quas, explicabo, possimus harum optio consequuntur quod veniam.

2017
20'den fazla ülkede partner edindik

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vero, molestias numquam culpa, eligendi debitis dicta, hic delectus obcaecati accusantium quaerat magni explicabo et dolorem mollitia cumque sint deserunt. Labore vel magnam quasi.

Bizimle iletişime geçin

Uzman bir danışman ile görüşün