UPC DANIŞMANLIK

HAKKIMIZDA

Tarihçemiz

UPC Danışmanlık hizmetleri; sizi yabancı bir ülkede size bir başka mahalleye komşuluğa gitmişsiniz hissi verecek. Bu sıcaklığı ve alakayı gittiğiniz her ülkede bizzat hissedecek ve tecrübe edeceksiniz upcdanışmanlık İstanbul ofisimizi 2004’yılında kurup işe başladım 2006 yılında Ukrayna’nın Odessa ve ternopil şehirlerinde hizmete başladık ve ilerleyen zaman zarfında  müşterilerimizin farklı ülkelerde talepleri doğrultusunda 2009 yılında Güney Afrika’nın  Cape Town şehrinde ali bey in yardımlarıyla çalışmalara başladık Ve o şehirde yeni ofisimizi kurduk ve 2010 da Polonya’nın Varşova şehrindeki ofis çalışmalarına başladık ENES bey in yardımlarıyla ofiş çalışmalarınakarar verip ofis kurulumu tamamladık   14 yılda büyük bir aile olduk  ofislerimizi kurup müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten onur duyuyoruz. İstanbul ve ukrayna  olmak üzere 4 ülkede ofisimiz mevcut 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz.siz degerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız sizleri aramizda görmekten mutlu oluruz

UPC Danışmanlık hizmeti sayesinde;

Daha sizler ülkeye gelmeden arzu ettiğiniz Lisan Kurslarına kaydınızı yaptırmakta,Kalmak istediğiniz yeri; yine sizin tercihinize göre ister aile yanında, isterseniz de paylaşmalı yada müstakil mobilyalı evlerde ayarlamakta,Personelimiz tarafından ilgili ülkedeki hava alanından karşılanıp, kendi aracımızla kalacağınız yere yerleştirilip, lisans okuluna da dahi birlikte gitmektedir. Ayrıca, nerede ne yenileceği ve içileceği, nerede hoşça vakit geçirileceği ve nerede alışveriş edileceği konusunda ve şehir hakkında canlı brifing verilmektedir.

UPC Danışmanlık danışmanlarının tümü sizlerin sorularını sabırla ve güler yüzlü bir yaklaşımla yanıtlamak üzere gerekli tüm eğitimleri tamamlamışlardır.

Danışman kadromuz üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş yurt dışında eğitim ve yaşam deneyimi olan profesyonel eğitmenlerden seçilmiştir.

Unutmayınız, UPC Danışmanlık olarak en önemli prensibimiz %100 Müşteri Memnuniyeti İlkemizdir.

0
Yıllık Kurumsallık
0
+
Eğitim ve Danışmanlık
0
Mutlu Müşteri

VİZYONUMUZ

Geleceğe dair fikirlerimiz

Yurt dışı eğitimde verdiğimiz eğitimlerle alanında en saygın, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan öncü bir eğitim şirketi olmak.
Ve bunu sürekli kılmak.

MİSYONUMUZ

Hedeflerimiz

İş gücünü eğitimle birleştirip bilinçli, kendinden emin, kişisel gelişim açıdan alanında en iyi bireyler yetiştirerek, profesyonelleşme sürecinde kuruluşlara ihtiyaç duyduğu eğitimlerle destek vermek.

FİRMA TARİHÇEMİZ

UPC Danışmanlık kilometre taşları

UPC danışmanlık olarak 2004 yılında bu yana sektörde hizmet vermekteyiz. Bu süreçlerde neler yaşadık neler yaptık sizlerle paylaşmak istiyoruz…

2004
Firmamız iş dünyasında yerini aldı.

 

2005
İlk kurumsal eğitimimizi verdik.

 

2017
20'den fazla ülkede partner edindik

 

Bizimle iletişime geçin

Uzman bir danışman ile görüşün