POLONYA DİL EĞİTİMİ

Polonya Dil Eğitimi İçin Doğru Yerdesiniz.

Polonya Dil Eğitimi için, Polonya eğitim danışmanlığı ile ilkokuldan itibaren öğrencilere sunduğu eğitim kalitesi, olanaklar ve gerek dil eğitimine, gerek akademik eğitime bakış açısı ile Avrupa’da üniversite için en çok tercih edilen ülkesi Polonya dır. Öğrenciler liseden mezun olduklarında İngilizce dil seviyeleri Upper – Intermediate ve Advance arasında olmaktadır. Bu sebepten ötürü üniversitede İngilizce bölüm okumak isteyen Polonyalı öğrenciler hazırlık okumamaktadır. Türkiye gibi liseden mezun olunduğunda genellikle akademik seviyede İngilizcesi yetersiz olan öğrenciler üniversitelerin sunduğu hazırlık programına katılıp gerekli seviyeye geldiklerinde bölüme geçiş yapabilmektedir. Polonya dil kursu vizesi ile sizde yabancı dil eğitiminizi Polonya’da alabilirsiniz.

Polonya eğitim danışmanlığı hizmetleri

Polonya’da üniversite eğitimi alabilmek için B2 seviyesinde İngilizce bilmek yeterli olmaktadır. Üniversiteler de İngilizce dil eğitimini genellikle Elementary seviyesinden başlatmaktadır. Upper – Intermediate seviyesine kadar devam ettirmektedir. Ülkede yabancı öğrenciler için yalnızca dil eğitimi veren ve üniversitelere bağlı olmayan dil kursları da bulunmaktadır. Ancak üniversitelerin hazırlık sınıflarında eğitim almak çok daha iyi bir seçenektir.

  • Varşova Teknik Üniversitesi
  • Krakov Jagellion Üniversitesi

UPC Danışmanlık Polonya Dil Eğitim Hizmetleri

UPC Danışmanlık sizlere Polonya Eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de, Polonya’da İngilizce hazırlık eğitimi imkanlarıdır… Bildiğiniz gibi Polonya’da üniversite eğitimi alabilmenin başlıca şartı, en az B2 düzeyinde İngilizce dil yeterliliğine sahip olmaktır. Dolayısıyla eğer dil yeterliliğiniz yok ise bir kez daha düşünün. Polonya üniversiteleri hakkında araştırma yaparken bir yandan da Polonya’da İngilizce dil hazırlık eğitimi alabileceğiniz kurumları araştırmanız gerekiyor. Sizleri doğru bir şekilde yönlendirebilmek ve doğru bir kıyaslama yapabilmeniz için, Polonya’da İngilizce hazırlık eğitimi veren alternatiflerini iş ortaklarımızı bu sayfada bulabilirsiniz.

- Danışmanlık Süreçlerimiz

Polonya Dil Eğitimi Danışmanlık Ücretleri

UPC Danışmanlık olarak her zaman eğitime destek olmaya çalışıyoruz. Bu güne kadar sizlerle paylaştığımız ve paylaşmaya devam edeceğimiz detaylı yazılarımızda Yaşam, Eğitim, Gezi, İngilizce ve Lehçe gibi önemli konularda tüm bilgimizi hiçbir karşılık beklemeden sizlerle paylaştık. Her ne kadar detaylı bilgi veriyor olsak da, Polonya’da güvenebileceğiniz gerçek bir danışmana ihtiyaç duyabiliyorsunuz.

Bu nedenle, sizlerle detaylarını şeffaf bir şekilde paylaştığımız şirket bilgileri ile birlikte, danışmanlık ücretlerini mümkün olan en düşük seviyeye çektik.

Polonya Dil Danışmanlığı

Polonya Dil Eğitimi alabilmek için, öncelikle eğitim almak istediğiniz yabancı dile ait en az B2 seviyesinde yeterlilik sertifikasına sahip olmanız gerekiyor. Polonya eğitim danışmanlığı veya Polonya dil eğitimi hizmetleri kapsamında, öncelikle öğrencinin hangi dilde hazırlık kursu almak istediği, hangi seviyede dil yeterliliğine sahip olduğu ve dil hazırlık kursu ihtiyacı olup olmadığı konusunda araştırma yapıyoruz.

UPC Danışmanlık olarak Polonya Dil Okulu Danışmanlığı sayfasında belirttiğimiz gibi, Polonya’da üniversite okumak istiyorum ya da hangi seviyede dil yeterliliğine sahip olduğumu bilmiyorum diyorsanız eğer, bizlerle iletişime geçerek İngilizce veya Lehçe dil yeterliliğinizi ÜCRETSİZ bir şekilde öğrenebilirsiniz. Polonya eğitim danışmanlığı kapsamında verdiğimiz diğer hizmetleri ise, diğer maddelerde görebilirsiniz.

Polonya Üniversiteleri

Polonya dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için başta Dünyanın En İyi Üniversiteleri olmak üzere, YÖK Denkliği alabileceğiniz Polonya’nın En İyi Üniversiteleri ile resmi partnerlikler kurduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz.

Polonya’da üniversite okumak istiyorum, ancak hangi üniversiteyi ve bölümü tercih etmek istediğinize emin değilseniz eğer, bizlerle iletişime geçerek kendinize en uygun alternatifleri ÜCRETSİZ bir şekilde öğrenebilirsiniz. Polonya eğitim danışmanlığı kapsamında verdiğimiz diğer hizmetleri ise, takip eden maddelerde görebilirsiniz.

Polonya danışmanlık hizmetleri kapsamında verdiğimiz bir diğer hizmet ise, üniversite kayıt işlemleridir. Eğer az da olsa İngilizce bilginiz var ise, Polonya’da üniversite kaydı yapmak oldukça basittir. Hatta, danışmanlık şirketi kullanmadan Polonya’da Üniversite kaydı bile yapabilirsiniz.

Ancak, İngilizce bilgisine sahip olanlar için her ne kadar kayıt olmak kolay olsa da, yaklaşık 1 ay süren ve gerekli evrakların toparlanması ve üniversite yönetimine sunulması işlemlerinin profesyonel bir danışman tarafından yönetilmesi gerektiğini düşünüyorsanız, tüm bu işlemleri sizler için yaptığımızı belirtmek isteriz. Polonya eğitim danışmanlığı kapsamında verdiğimiz diğer hizmetleri ise, takip eden maddelerde görebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok merak ettiği ve çekindiği konuların başında ise Polonya’da nerede kalınır konusudur. Polonya eğitim danışmanlığı kapsamında, Polonya’nın çeşitli şehirlerinde yer alan üniversite yurtları, özel yurtlar ve emlak şirketleri ile kurduğumuz resmi partnerlikler sayesinde, konaklama konusunda sizlere en iyi alternatifleri sunuyoruz.

Özellikle de, Polonya’da İngilizce ve Lehçe dil bilginizi geliştirmede ve yabancı dil pratiğini doğru bir şekilde yapabilmeniz için ise, dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrencilerin konakladığı kaliteli yurtlarda sizler için tercihinize göre 1-2-3-4-5 kişilik odalar ayırtıyoruz. Polonya eğitim danışmanlığı kapsamında verdiğimiz diğer hizmetleri ise, takip eden maddelerde görebilirsiniz.

Polonya dil kursu vizesi

Polonya dil kursu vizesi almak isteyen müşterilerimizin en çok merak ettiği ve çekindiği konulardan bir diğeri ise, Polonya dil kursu vizesi başvurusu sürecini nasıl yöneteceklerdir. Polonya yurt dışı eğitim danışmanlığı kapsamında, vize başvurunuzu sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz için gereken tüm prosedürü sizin adınıza yönetiyoruz. Dolayısıyla polonya dil kursu vizesi başvurunuzdan red almadan, kolay ve hızlı bir şekilde olumlu cevap alabilmeniz için her zaman yanınızdayız.

Bazı sorumsuz danışmanlar yüzünden polonya dil kursu vizesi alamayan ve daha da kötüsü, vize başvuru yasağı ile karşılaşan öğrenciler olduğunu biliyoruz. Bu nedenle danışman seçiminizde bu konuya dikkat etmenizde yarar vardır. Polonya dil kursu vizesi için tüm danışmanlık hizmetlerinde yanınızdayız.

Hazırlık paket fiyatlarımıza ek olarak İngilizce eğitim pakeri 3000 Euro, Lehçe 3000 Euro, Lisans programlarımız 3 yıl olup bölümüne göre değişmekle beraber 2500 Euro – 4000 Euro.