In-house (Şirket içi) Eğitimler
Eğitim şirketin kendi binasında gerçekleştirilir. Eğitimler şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde işlenir. Eğitimin içeriği, süresi, niteliği şirket yönetiminin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda konusunda uzman eğitim koordinatörlüğümüz tarafından belirlenir. Şirket yönetiminin gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir eğitim ortamını organize etmesi yeterli olacaktır.

Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen Eğitimler
Şirket personeli zaman, ulaşım, eğitim yapılacak uygun mekan bulunamaması veya farklı ihtiyaçlar sebebi ile şirket dışında bir eğitimi talep edebilmektedirler. Bu durumlarda yine önce seviye belirleme sınavı yapılarak öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir. Daha sonra öğrenciler kendilerine en uygun zaman diliminde ve uygun seviyedeki programlara yerleştirilirler. Diğer bir seçenek ise sadece şirket çalışanlarının eğitim gördüğü özel kapalı sınıflardır.

a) Kapalı Grup Eğitimler
Şirket çalışanları herhangi bir şubemizde sadece kendilerine özel sınıflarda ders alırlar. Sınıf mevcudu tamamen şirket çalışanlarından oluşur. Bu sınıfların zaman programı şubelerimizdeki standart eğitim zamanlarından farklı olabilir.

b) Şube İçi Eğitimler
Şirket personeli standart English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi sınıflarında diğer kayıtlı öğrencilerimiz ile birlikte eğitim alırlar. Burada en büyük avantaj daha fazla zaman, seviye ve sınıf seçeneğinin olmasıdır.

Kurumsal Seviye Tespit Sınavımız (KSTS)

İngilizce artık hem iş dünyasında hemde sosyal hayatta olmazsa olmazlar arasındadır. Bir çok şirket kurum ve firma ingilizce dil bilgisini iyi kullanan adaylara öncelik tanımaktadır.

Kurumsal Seviye Tespit Sınavımız (KSTS) sadece şirketlere özel programlanmıştır.

Kurumsal seviye tespit sınavını şirketlerin ihtiyaçlarına göre, uzman kadromuz ve profesyonel öğretmenlerimizle birlikte, sizler adına bizler gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal seviye tespit sınavında adayların dil bilgisini, kelime haznesini, okuma, yazma, anlama ve konuşma becerilerini belirleyip şirketlere ayrıntılı bir rapor sunuyoruz.

Kurumsal seviye tespit sınavını dilerseniz okullarımızdan size uygun birinde (Bakırköy-Kadıköy-Mecidiyeköy) dilerseniz firmanızda gerçekleştirebiliyoruz.

Kurumsal seviye tespit sınavın da;

Işe alım süreçleri,

Performans değerlendirmeleri,

Maaş, pirim ve gelir düzeyinin arttırılması,

Bulunduğu pozisyondan bir üst posisyona geçme aşaması,

Kariyer hedefler doğrultusunda,

İş değişikliğinde…