GÜNEY AFRİKA DİL EĞİTİMİ

Güney Afrika dil eğitimi

Güney Afrika dil eğitimi ile İngilizce öğrenmek için sizlere maceralı, eğlenceli ve verimli merkezlerimizden birini sunuyoruz. Cape Town dil eğitimi için Cape Town şehrinin güvenli ve konforlu bir konumunda bulunan eğitim enstitümüz, için şehir merkezine sadece bir kaç dakika uzaklıkta ve bir dil okulundan bekleyebileceğiniz her şeyi sizlere sunuyor! Anlaşmalı olduğumuz Güney Afrika dil okulları ve Güney Afrika üniversiteleri ile sizlere eşsiz bir eğitim süreci sunuyoruz.

Güney Afrika dil eğitimi kursları ile Afrika müziğinin yanında Güney Afrika şarap endüstrisini ve bir çok yerel konuyu eğitim enstitümüzde seçmeli ders olarak alıp eğlenceli bir İngilizce kursunun tadına varabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış eğitmenler, klimalı sınıflar, dünyanın her yerinden gelen uluslararası öğrenciler ve eğlenceli barbekü partileriyle Güney Afrika dil okulları sizler için mükemmel bir seçim olacak.

Cape Town dil okulları ile Cape Town dil eğitimi için sizlere Güney Afrika’nın eşsiz coğrafyasında unutulmaz bir dil eğitimi sunuyoruz.

Güney Afrika dil eğitimi için en çok tercih edilen şehirler; Güney Afrika’da başkent Cape Town ve Juannessburg dil okullarının bulunduğu ve öğrencilerin dil eğitimi almak için tercih ettikleri iki önemli merkezdir.

Güney Afrika dil eğitimi için En çok tercih edilen programlar; Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Pratik İngilizcesi, Bire-bir İngilizce, IELTS ve Cambridge sınav hazırlık gibi programlardır.

Güney Afrika dil eğitimi

- Danışmanlık Süreçlerimiz

Güney Afrika dil eğitimi danışmanlık ücretleri

UPC Danışmanlık olarak her zaman eğitime destek olmaya çalışıyoruz. Bu güne kadar sizlerle paylaştığımız ve paylaşmaya devam edeceğimiz detaylı yazılarımızda Yaşam, Eğitim, Gezi, İngilizce ve Lehçe gibi önemli konularda tüm bilgimizi hiçbir karşılık beklemeden sizlerle paylaştık. Güney Afrika’da Cape Town dil eğitimi için güvenebileceğiniz gerçek bir danışmana ihtiyaç duyabiliyorsunuz.

Bu nedenle, sizlerle detaylarını şeffaf bir şekilde paylaştığımız şirket bilgileri ile birlikte, danışmanlık ücretlerini mümkün olan en düşük seviyeye çektik. Fiyatlandırma konusunda şeffaf bir politika izliyoruz ve güncel fiyatlarımızı sitemizde yayınlıyoruz.

Güney Afrika dil okulları fiyatlarını sitemizden öğrenebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.